Gizlilik Politikası

 

ASTRAPYA.COM  GİZLİLİK  POLİTİKASI

 

Bu gizlilik politikası ile kullanıcıların astrapya.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

 

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Astrapya.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Astrapya.com, kişisel bilgilerin ve Astrapya.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Astrapya.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Astrapya.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Astrapya.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Astrapya.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler astrapya.com tarafından da güncellenebilecektir.

Astrapya.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi astrapya.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Astrapya.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Astrapya.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, astrapya.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Gönderiliyor lütfen bekleyin

Uluslararası Gökyüzü Gözlem Şenliği

20 Ağustos 2020/23 Ağustos 2020

ANTALYA

Uluslararası Gökyüzü Gözlem Şenliği


Işık kirliliğinden uzak, Ulusal Gözlemevinin eteklerindeki 2000 metre yükseklikliğe sahip Saklıkent merkezinde düzenlenen gökbilim şenliğinde katılımcılar, uzman astronomların eşliğinde, teleskoplarla gökyüzünü daha yakından tanıma fırsatı bulmakta, gecenin karanlığında ilginç gökcisimlerinin yaşam hikayelerini dinlemektedirler. Doğa ile iç içe, 4 gün 3 gece boyunca çadırlarda konaklayan katılımcıların yemek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Gece gökyüzünün derinliklerine dalan katılımcılar, gündüz saatlerinde ise, yurt içi ve yurt dışındaki çeşitli üniversitelerden gelen uzmanlar tarafından sunulan popüler bilimsel konularda konferanslar dinlemekte; onlarla sohbet etmektedir. Her yaş grubundan insana hitap eden, atölye faaliyetleri, sportif etkinlikler, yarışmalar, çeşitli stand alanları ile şenlik baştan sona dolu dolu geçmektedir.

Detaylı bilgi için: http://senlik.tug.tubitak.gov.tr/

Copyrights © 2021 Astrapya.com   All Rights Reserved.

Fill this form

Choose your category what you looking for

  • Submit
Next